DZIEŃ NAUCZYCIELA-MISTRZA

W dnia 18 pa?dziernika „> 2013 r. w Sali Tradycji w Pilskim Cechu odby?y si? uroczysto?ci „DNIA NAUCZYCIELA-MISTRZA”, na któr? przybyli:

Kazimierz Sulima-Wicestarosta Pilski, Piotr G?owski-Prezydent Miasta Pi?y, Tadeusz Dziadek-Z-ca Dyrektora Wydz.O?wiaty Starostwa Pilskiego, Karol Pufal-Wiceprezes WIR w Poznaniu,Eugeniusz Osesek-Prezes Bractwa Kurkowego „TARCZA”, Wojciech Winiarski-Dyrektor CEiPM w Pile, Honorowi Starsi Cechu, Honorowi Cz?onkowie Cechu, seniorzy oraz rzemie?lnicy.

W krótkim wyst?pieniu Starszy Cechu Jan Janczewski powita? wszystkich go?ci,seniorów, rzemie?lników, podkre?li? rol? nauczycieli-mistrzów, wychowawców w zakresie szkolenia teoretycznego i praktycznego uczniów rzemios?a.

Zosta?o to docenione przez Starost? Pilskiego dyplomami, a s? nimi:?ucja Rusiecka, Bogdan Zdunek, Wojciech Tokarski, Józef Czapiewski.

Ponadto zostali wyró?nieni nast?puj?cy rzemie?lnicy: honorow? odznak? rzemios?a:Stanis?aw Pirch, Andrzej Zaranek, srebrn? odznak? „za zas?ugi w rozwoju rzemios?a wielkopolskiego”:Tadeusz Dziadek, Marcin Budniak, Beata Hanak, z?ot? odznak? „za zas?ugi w rozwoju rzemios?a wielkopolskiego”:Adam Grzeszczak, Maria Kubica, srebrn? odznak? MISTRZA:Henryk Majchrzak, Monika Pawlicka, Stanis?aw Smogu?a, Piotr Tobo?a. Wyró?nienia wr?czy? Wiceprezes WIR Karol Pufal.

Dyplomy jubileuszowe otrzymali: Teresa Iwicka, Wanda Majchrzak, Bogumi?a Malinowska. Certyfikat CRR w Pile otrzyma? Stanis?aw Smogu?a.

Wyró?nienia i podzi?kowania otrzymali: Agnieszka i Maciej Jab?o?scy – Salon OPEL za zaj?cie VI miejsca w te?cie salonów OPEL, Wojciech Winiarski – za pomoc w przygotowaniu Targów Pracy.

Po uroczysto?ci go?cie wraz z rzemie?lnikami zostali zaproszeni na pocz?stunek.