HITY 2016

HIT-y 2016  dla najlepszych w regionie

05.03.2017r. po raz 22 wręczono nagrody w konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Tradycyjnie uroczystość odbyła się w auli im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ideą konkursu jest coroczne wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęły 184 zgłoszenia z terenu województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do kapituły zakwalifikowały się 76 podmiotów.

Wśród nagrodzonych byli członkowie Cechu Rzemiosł Różnych w Pile. Po raz pierwszy po tytuły „HIT 2016” sięgnęły:

  • Park Drobiarski w Śmiłowie – za najlepszą jakość jednodniowych piskląt brojlera kurzego , Przedsiębiorstwo Ogumienie i Wyroby Gumowe Danuta Nowak w Pile za wysoką jakość usług w zakresie serwisu i napraw opon oraz mechaniki samochodowej oraz Zakład Blacharsko-Mechaniczny Adam Luboński w Pile za wysoką jakość usług mechaniki pojazdowej
  • „Kryształowy Hit 2016” trafił do Piekarni-Cukierni „CHRUPEK” F.P.T. Miedzińscy w Złotowie za jakość i smak wyrobów piekarniczo-cukierniczych w oparciu o 25-letnie tradycje oraz budowę sklepu przypiekarnianego CHRUPEK DRIVE.
  • „Rubinowy HIT 2016” otrzymał Zakład Instalacji sanitarnych C.O. i Gazu Marian Madej w Pile za wysoką jakość usług w zakresie instalacji sanitarnych, c.o. i gazu
  • „Rubinowym HIT 2016 z GWIAZDĄ” uhonorowano Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy w Śmiłowie za „Kolekcję Smaków Najwyższej Jakości”
  • „Irydowy HIT 2016” otrzymał Stanisław Pirch właściciel Pralni „SONIA” Stanisław Pirch w Pile za gwarantowany wysoki poziom usług pralniczych, świadczonych w oparciu o stosowane standardy jakości oraz nowoczesne technologie i urządzenia
  • „Palladowym HIT 2016” wyróżniono Piekarnię „ROGALIK Wiesława i Janusz Dudek” w Trzciance za walory smakowe, jakościowe i zdrowotne chleba indyjskiego oraz pieczywa z nasionami Chia

Organizatorzy wręczyli ponadto tytuły „HIT Promocji Regionu” osobom, które w 2016 roku w szczególny sposób wyróżniły się w budowaniu wizerunku własnych przedsiębiorstw, czy organizacji, działając na rzecz rozwoju gospodarki w regionie i stwarzając dobry klimat dla rozwoju w różnych płaszczyznach społeczno-gospodarczych. W tym gronie znalazł się:

Henryk Stokłosa – przedsiębiorca, senator I,II,III,IV,V i VII kadencji, którego uhonorowano za działania na rzecz rozwoju gospodarki oraz polskiej przedsiębiorczości poprzez budowanie podmiotów gospodarczych o zasięgu krajowym, europejskim i światowym.

„HIT Promocji Regionu” trafił także do rąk Jana Janczewskiego Starszego Cechu Rzemiosł Różnych w Pile za promowanie dokonań członków CRR oraz za efektywną współpracę z podmiotami związanymi z gospodarką w regionie.

Galę Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2016 uświetnił koncert Kasi Kowalskiej.

GRATULUJEMY  I ŻYCZYMY  DALSZYCH  SUKCESÓW !!!

DSC_0824 DSC_0875 DSC_0905      DSC_0904DSC_0874  DSC_0850DSC_0863 DSC_0859

DSC_0897