WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

05.06.2017r.  Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków CRR w Pile

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze zwołane na dzień 05.06.2017r. na godzinę 17.30 odbyło się w drugim terminie tj. o godzinie 18.00.

Zebranie otworzył Starszy Cechu Jan Janczewski, powitał przybyłych gości: Wiceprezesa WIR w Poznaniu Pana Karola Pufala, Pełnomocnika WIR w Poznaniu Panią Katarzynę Jeleń, Honorowego Członka CRR Pana Franciszka Rzywuckiego i Pana Juliana Pauszka oraz przybyłych rzemieślników.

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu na wniosek Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Pile za operatywność, zdolność wprowadzania nowych technologii i dynamiczny rozwój firmy wyróżniła :

Pana Henryka Stokłosę najwyższym odznaczeniem Izby. Kordzik Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej wręczył Pan Karol Pufal Wiceprezes WIR w Poznaniu.

Srebrną odznaką „za zasługi w rozwoju rzemiosła wielkopolskiego”  Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu wyróżniła:

Bronisława Bilika i Wiesława Andrzejewskiego – właścicieli AUTOWTRYSK s.c. w Pile

Anielę Lewendę  właścicielkę Gabinetu Fryzjersko-Kosmetycznego URODA w Pile

Podziękowania za udział w Targach Pracy otrzymali:

Wojciech Tokarski                     Meble-Produkcja-Handel w Pile

Bogusław i Bartosz Ciszewscy   Zakład Kominiarski w Pile

Potwierdzenie Certyfikatu CRR w Pile otrzymali:

Stanisław Smoguła                   Firma „ELZAS” w Pile

Stanisław Pirch                        Pralnia „SONIA” Stanisław Pirch w Pile

Wiesława i Janusz Dudek         Piekarnia „ROGALIK” W.J. Dudek w Trzciance

Marian Madej                            Zakład Ins. Sanitarnych, C.O. i Gazu w Pile

Andrzej Zaranek                        FOTO-ZARANEK w Pile

Daniel Balukiewicz                     FOTO-DANIEL w Pile

Franciszek Miedziński              „CHRUPEK” PPHU Sp.J. Miedzińscy F.P.T. w Złotowie

Starszy Cechu Jan Janczewski przedstawił sprawozdanie Zarządu Cechu.

Zenon Knapek Przewodniczący Komisji Rewizyjnej odczytał sprawozdanie z Komisji Rewizyjnej .

Daniel Balukiewicz Przewodniczący Sądu Cechowego odczytał sprawozdanie Sądu Cechowego.

Pan Grzegorz Wolny (Biuro Podatkowe) prowadzący księgowość Cechu w Pile odczytał sprawozdanie finansowe za 2016 rok oraz przedstawił plan finansowo-gospodarczy na 2017 rok.

Po odczytaniu przez Przewodniczącego Komisji Uchwał i Wniosków Pana Tadeusza Dziekana Uchwał:

w sprawie przyjęcia sprawozdania finansowego za 2016 rok

w sprawie przyjęcia planu finansowego na 2017 rok

w sprawie udzielenia absolutorium dla Starszego i Zarządu Cechu za 2016 rok

jednogłośnie je podjęto.

Na kolejną 4-letnią kadencję Starszym Cechu został Jan Janczewski.

Wybrano Zarząd CRR w Pile w składzie:

Podstarszy Cechu                    Marian Madej

Podstarsza Cechu                    Urszula Kwiatkowska

Sekretarz                                 Zygmunt Śnieżko

Skarbnik                                  Wojciech Tokarski

Członek                                    Stanisław Pirch

Członek                                    Andrzej Zaranek

Komisja Rewizyjna w osobach:

Zenon Knapek                           Przewodniczący

Adam Luboński                         członek

Halina Honorata Liszkiewicz   członek

Sąd Cechowy w osobach:

Daniel Balukiewicz          Przewodniczący

Janusz Dudek                  członek

Franciszek Miedziński    członek

Starszy Cechu Jan Janczewski podziękował wszystkim za poparcie w wyborze na następną  kadencję, pogratulował  wszystkim, którzy zostali wybrani do Samorządu Cechu, pogratulował też odznaczonym i wyróżnionym.

Przewodniczący Zgromadzenia podziękował wszystkim uczestnikom za przybycie, cierpliwość  i  zaprosił na poczęstunek.

Na tym zakończono Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze.