Lider sukcesu 2015 dla Cechu Rzemiosł Różnych

5 lutego 2016r. wieczorem w M?odzie?owym Domu Kultury w Pile wr?czono nagrody Starosty Pilskiego – Lider Sukcesu 2015, Kryszta?owy Lider Sukcesu oraz Ambasador Powiatu Pilskiego.

Statuetki Lider Sukcesu 2015 przyznano w 7 kategoriach:
„Zdrowie i pomoc spo?eczna”
„Kultura i sztuka”
„Sport i turystyka”
„Edukacja i nauka”
„Gospodarka i przedsi?biorczo??”
„Rolnictwo i ochrona ?rodowiska”
„Dzia?alno?? spo?eczna i zawodowa”

Dorocznymi wyró?nieniami Lider Sukcesu 2015 uhonorowano ludzi sukcesu puttygen download , ludzi nieprzeci?tnych, wyró?niaj?cych si? na wielu p?aszczyznach ?ycia spo?eczno-gospodarczego powiatu pilskiego i regionu.

CECH RZEMIOS? RÓ?NYCH w Pile otrzyma? Lidera Sukcesu 2015 w kategorii „Edukacja i nauka”

Statuetk? odebra? Starszy Cechu Rzemios? Ró?nych Jan Janczewski w towarzystwie Kierownika Biura Cechu Iwony ?ele?niak.

Starosta Pilski Franciszek Tamas doceni? prac? pilskiego Cechu za to , ?e od lat organizuje i wspiera kszta?cenie w zawodach niezb?dnych na lokalnym rynku pracy.

Aktywnie wspó?pracuje ze szko?ami ponadgimnazjalnymi w powiecie pilskim. Wspiera i integruje rzemie?lników, wyst?puje w ich imieniu przed w?adzami samorz?dowymi i pa?stwowymi. Bierze czynny udzia? w obchodach patriotycznych, ko?cielnych, organizuje ?wi?ta cechowe. Rzemie?lnicy zrzeszeni w Cechu mog? liczy? na wszechstronna pomoc, a tak?e na wsparcie w organizacji kursów i szkole?.

Po cz??ci oficjalnej wszyscy go?cie zostali zaproszeni na pocz?stunek.