HITY NASZEGO REGIONU 2018 rok

HITY NASZEGO REGIONU – 2018 rok

16.02.2019r. po raz 24. wręczono nagrody w konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Finałowa Gala odbyła się w poznańskim Hotelu Andersia. Do finału zakwalifikowano 80 podmiotów spełniających wymagania regulaminowe. Idea HIT-a to wyłanianie i promowanie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych.

Wśród laureatów konkursu byli członkowie Cechu Rzemiosł Różnych w Pile.

Tytuł „HIT Kryształowy” otrzymała:

Hurt –Detal Artykuły Przemysłowe user.html , Ogumienie i Wyroby Gumowe Danuta Nowak w Pile – za wysoką jakość usług w zakresie serwisu i napraw opon oraz mechaniki samochodowej w oparciu o doświadczenie i 35-letnią tradycję.

HIT Złoty” trafił do PPHU „CHRUPEK” F.P.T. Miedzińscy Sp.J. w Złotowie – za walory smakowe i jakościowe chleba żytniego 100% i chleba z pestkami dyni – produktów z „czystą etykietą” wypiekanych na naturalnym kwasie.

HIT Dysprozowy” otrzymał Stanisław Pirch właściciel Pralni „SONIA” Stanisław Pirch w Pile – za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań – uruchomienie innowacyjnych linii technologicznej do maglowania.

HIT Rodowy” trafił do Piekarni „ROGALIK” Wiesławy i Janusza Dudek w Trzciance – za walory smakowe pieczywa i ciast: chleba pradziada, bułki żytniej, kokosanek tradycyjnych oraz ciastek drożdżowych babuni.

Organizator konkursu – Instytut Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów – wręczył także tytuły „HIT Promocji Regionu 2018” za działania na rzecz promowania regionu dzięki osobistemu zaangażowaniu w rozwój gospodarczy.

HIT Promocji Regionu 2018” otrzymał nasz Rzemieślnik Stanisław Pirch właściciel Pralni „SONIA” w Pile.

Na Gali Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów tradycyjnie już nie zabrakło muzyki. Wystąpiła śpiewająca aktorka Joanna Aleksandrowicz oraz Małgorzata Ostrowska była wokalistka zespołu Lombard.