HITY REGIONÓW 2019

HITY REGIONÓW 2019 ROZDANE !

28.02.2020r. W poznańskim Hotelu Andersia po raz 25. wręczono nagrody w konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Jego ideą jest coroczne wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. Do finału kapituła zakwalifikowała 86 podmiotów spełniających wymagania regulaminowe. Idea HIT-a to wyłanianie i promowanie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych.

Z regionu pilskiego po tytuły HIT 2019 po raz pierwszy sięgnęły następujące podmioty:

Zakład Poligraficzny Henryk Górowski w Pile – za wysoką jakość usług poligraficznych.

PUH „MAKULSKI” Bożena Makulska – za jakość usług w zakresie oponiarskim, mechaniki samochodowej i diagnostyki – usługi w oparciu o maszyny i urządzenia firmy Hunter oraz modelowe kształcenie uczniów w zakresie zawodu.

HITEM RUBINOWYM pochwalić się może :

Danuta i Krzysztof Nowak właściciele firmy Hurt-Detal, Artykuły Przemysłowe Ogumienie i Wyroby Gumowe w Pile – za działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu uwzględniającą interesy lokalnej społeczności oraz wysoką jakość usług w zakresie serwisu i napraw opon oraz mechaniki samochodowej.

HITEM PLATYNOWYM uhonorowano:

PPHU „CHRUPEK” F.P.T. Miedzińscy Sp.j. w Złotowie – za walory smakowe i jakościowe pierników oraz tortów: orzechowego i serowego.

PRESTIŻOWY HIT RODOWY trafił do:

Pralni „SONIA” Stanisław Pirch w Pile – za zbudowanie silnej pozycji marki „SONIA” w skali kraju dzięki wysokiej jakości usług pralniczych.

HIT TYTANOWY dołączył do licznych nagród Piekarni „ROGALIK” Wiesława i Janusz Dudek w Trzciance – za walory smakowe i jakościowe chleba.

Jak co roku gala Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów miała swoją atrakcyjną oprawę muzyczną – Joannę Aleksandrowicz i Anię Wyszkoni.

GRATULUJEMY !! i życzymy dalszych sukcesów.

4 pomyślało “HITY REGIONÓW 2019

Nie można komentować