HITY 2020 ROZDANE !!

HITY 2020 ROZDANE

14.03.2021r.– po kilku latach przerwy aula UAM im. Adama Mickiewicza w Poznaniu powtórnie stała się scenerią uroczystej gali 26. edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów.

Konkurs narodził się w połowie lat 90 w Pile, by wkrótce przenieść się do stolicy Wielkopolski. Jego ideą jest coroczne wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych.

To zarazem rodzaj prestiżowego narzędzia promocyjnego, oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji czy instytucji.

Z regionu pilskiego po tytuł HIT 2020 sięgnęli następujący członkowie naszego Cechu:

HIT II Stopnia dołączył do osiągnięć Centrum Obsługi Samochodów „MAKULSKI” Piła w uznaniu wysokiej jakości świadczonych usług oraz budowania silnej pozycji marki firmy.

HIT Irydowy znalazł się w dorobku Piekarni „CHRUPEK” w Złotowie za budowanie rozpoznawalnej marki piekarni w oparciu o 30-letnią tradycję dzięki wyrobom o znakomitych walorach smakowych i jakościowych.

Po szczeblach konkursu po HIT Tytanowy wspiął się „weteran” rankingu

Pralnia „SONIA” Stanisław Pirch za najwyższą jakość w zakresie usług pralniczych oraz czyszczenia chemicznego.

HITEM Jubileuszowym wyróżniono Piekarnię „ROGALIK” Wiesława i Janusz Dudek w Trzciance za walory smakowe, jakościowe i prozdrowotne chleba „Pełen kłos” oraz zaangażowanie na rzecz społeczności piekarniczej.

Część artystyczną gali wypełniły występy pań z grupy Dynamitki oraz koncert bydgoskiego zespołu Żuki, który już na samym wstępie zachwycił publiczność wykonaniem utworu Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”.

4 pomyślało “HITY 2020 ROZDANE !!

Nie można komentować