HITY 2021 ROZDANE !!

27.02.2022r. w auli Uniwersytetu i. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się finałowa gala 27. edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2021.

Konkurs narodził się w połowie lat 90. ubiegłego wieku w Pile, by przenieść się do stolicy Wielkopolski. Jego ideą jest coroczne wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. To zarazem rodzaj prestiżowego narzędzia promocyjnego, oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji, czy instytucji.

Do tegorocznej edycji konkursu zarekomendowano 198 zgłoszeń z województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Do finału kapitała zakwalifikowała 70 podmiotów spełniających wymagania regulaminowe.

HITY REGIONÓW 2021 zdobyli też Rzemieślnicy naszego pilskiego Cechu:

Kryształowy HIT dołączył do laurów Centrum Obsługi Samochodów MAKULSKI w Pile – za działania w środowisku regionalnym jako lojalny partner w zakresie handlu i usług branży oponiarskiej, mechaniki samochodowej i diagnostyki.

Kobaltowym HITEM uhonorowano Pralnię „SONIA” Stanisław Pirch w Pile – za społeczną odpowiedzialność biznesu w środowisku lokalnym oraz świadczenie wysokiej jakości usług pralniczych i czyszczenia chemicznego na przestrzeni 40 lat.

Diamentowy HIT zdobyła trzcianecka Piekarnia „ROGALIK” Wiesława i Janusz Dudek – za walory smakowe i jakościowe chleba bez drożdży z orkiszem oraz uzyskanie miana lidera w kształceniu młodzieży w zawodzie piekarz-cukiernik.

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów!!