Dzień Rzemiosła 2015 r.

W niedziel? 19.04.2015r. uroczyst? msz? ?w. w Motylewie , pod przewodnictwem ks. Leonarda Zycha i ks. Zbigniewa Cholewy, pilscy Rzemie?lnicy rozpocz?li uroczysto?? Dnia Rzemios?a. Po mszy ?w. obchody DNIA RZEMIOS?A odbywa?y si? na SALI TRADYCJI w CRR w Pile.

Wielu znakomitych go?ci swoj? obecno?ci? zaszczyci?o nasz? imprez? . W?ród nich byli:

Franciszek Tamas Starosta Pilski

Piotr G?owski Prezydent miasta Pi?y

Beata Dudzi?ska Wiceprezydent miasta Pi?y

Karol Pufal Wiceprezes WIR Pozna?

Katarzyna Jele? Pe?nomocnik WIR w Pile

Marek Barabasz Rzecznik Henryka Stok?osy

Marian Gie?czyk Wiceprezes Pilskiego Bractwa Kurkowego TARCZA

Jan Ficerman Prezes Ko?a Seniorów Lotnictwa RP

Wojciech Winiarski Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy M?odzie?y

Marcin Zamojda Wiceprezes Investparku w Pile

Ryszard Pyziak Dyrektor Banku ?ywno?ci

oraz Honorowi Starsi Cechu Rzemios? Ró?nych :

W?adys?aw Jab?o?ski

Wiktor Piorkowski

Honorowy Cz?onek CRR Konrad Behrendt i zas?u?ony cz?onek CRR Leon Kalinowski. Ponadto wielu rzemie?lników, d?ugoletni pracownicy zak?adów rzemie?lniczych oraz przedstawiciele mediów: Tygodnika Nowego i T?tna Regionu.

Tradycyjnie ju? wszystkich zgromadzonych go?ci powita? Starszy Cechu Jan Janczewski. W swoim przemówieniu podkre?li? wa?n? rol? RZEMIOS?A I RZEMIE?LNIKÓW oraz rol? szkolnictwa zawodowego.

Podczas uroczysto?ci Dnia Rzemios?a odznaczono i uhonorowano wielu rzemie?lników z Pi?y i regionu pilskiego. Zwi?zek Rzemios?a Polskiego w Warszawie na wniosek Zarz?du Cechu Rzemios? Ró?nych w Pile przyzna? HONOROW? ODZNAK? RZEMIOS?A za operatywno?? puttygen download , zdolno?? wprowadzania nowych technologii i umiej?tno?ci przewidywania rynkowych tendencji Danielowi Balukiewiczowi prowadz?cemu Zak?ad Fotograficzny FOTO-DANIEL w Pile.

Na wniosek Cechu Rzemios? Ró?nych w Pile Wielkopolska Izba Rzemie?lnicza w Poznaniu przyzna?a z?ot? odznak? „za zas?ugi w rozwoju rzemios?a wielkopolskiego” dla Franciszka Miedzi?skiego „CHRUPEK” PPHU F.P.T. Miedzi?scy Sp.J. w Z?otowie oraz srebrn? odznak? „za zas?ugi w rozwoju rzemios?a wielkopolskiego” dla:

Wies?awa Jankowskiego PPHU „SEZAM” w Szyd?owie

Henryka Majchrzaka Zak?ad Malarski Remontowo-Budowlany w Wyrzysku

Jacka Wo?niaka „AUTOTECHNIKA” Wo?niak w Pile

Andrzeja Witkowskiego „SERWIS-FIAT” s.c. w Pile

Mariusza Zió?kowskiego „SERWIS-FIAT” s.c. w Pile

Doroty No?y?skiej zas?u?onego pracownika Salonu Fryzjerskiego Teresa Iwicka w Pile

Anny Iwickiej zas?u?onego pracownika Salonu Fryzjerskiego Teresa Iwicka w Pile

Bogumi?y Szczepa?skiej zas?u?onego pracownika „CHRUPEK” PPHU F.P.T. Miedzi?scy Sp.J.

justify;”>Zbigniewa Tafelskiego zas?u?onego pracownika „CHRUPEK” PPHU F.P.T. Miedzi?scy Sp.J.

Jana Kujawskiego zas?u?onego pracownika Zak?adu Instalacji Sanitarnych, CO i Gazu Marian Madej w Pile

Krzysztofa Wróbel zas?u?onego pracownika Zak?adu Instalacji Sanitarnych, CO i Gazu Marian Madej w Pile

Z okazji rzemie?lniczego ?wi?ta wr?czono dyplomy jubileuszowe.Dyplom 40-lecia prowadzenia dzia?alno?ci gospodarczejprzyznano Stanis?awowi Sobieszczykowi Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe w Wyrzysku

Dyplomy 35-lecia prowadzenia dzia?alno?ci gospodarczej otrzymali:

Jan Kucharski Kamieniarstwo w Pile

Jan Ramusiewicz PHU Stacja Kontroli pojazdów w Wysokiej

Dyplomy 30-lecia prowadzenia dzia?alno?ci gospodarczej wr?czono:

Henrykowi Stok?osie ZRP FARMUTIL HS S.A. w ?mi?owie

Bogdanowi Zdunek Zak?ad Instalacji Sanitarnych , Grzewczych i Gazowych „INSTBUD” w Pile

Dyplomami 25-lecia prowadzenia dzia?alno?ci gospodarczej wyró?niono:

Danut? Bry? Zak?ad Fryzjerski „DANUTA” Osiek n/Noteci?

Bogdana Franc Zak?ad Kominiarski w Pile

Iwon? Krzaczkowsk? Piekarnia „ZIARNO” w Pile

Grzegorza Kurzajczyka FPH „RARYTAS” w Pile

Dyplomami 20-lecia prowadzenia dzia?alno?ci gospodarczej nagrodzono:

Piekarni?-Cukierni? „ANNA” s.c. Koczorowscy A.M., Paproccy E.A. w Wyrzysku

Jolant? Paprock? Piekarnia „BOCHENEK” w Pile

Dyplom 10-lecia prowadzenia dzia?alno?ci gospodarczej trafi? do

Katarzyny Kwiecie? SUNRISE STUDIO w Pile

Dyplomem 5-lecia prowadzenia dzia?alno?ci gospodarczej zosta? uhonorowany

Mariusz Jag?a ELEKTRYKA, AUTOMATYKA, POMIARY w Pile

Starszy Cechu podkre?la? te? dokonania wielu rzemie?lników. Z?o?y? podzi?kowania za udzia? w konkursie Wielkopolski Gospodarczo-Samorzadowy HIT 2014 dla:

Mariana Madeja Zak?ad Instal. Sanitarnych, CO i Gazu w Pile

Franciszka Miedzi?skiego „CHRUPEK” PPHU F.P.T. Miedzi?scy Sp.J. w Z?otowie

Henryka Stok?osy ZRP FARMUTIL HS S.A. w ?mi?owie

Janusza Dudek Piekarnia-Ciastkarnia „ROGALIK” W.J. Dudek w Trzciance

Stanis?awa Pircha Pralnia „SONIA” w Pile

oraz

podzi?kowania dla Micha?a Kranca Studio Fryzjerskie „SEVENMOONS” za nominacj? do nagrody prezydenta m. Pi?y SYRIUSZA

i Karoliny Kaczmarek-Kanke Biuro Podatkowo-Rachunkowe w Pile

Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy M?odzie?y Wojciech Winiarski z?o?y? podzi?kowania za udzia? w III Subregionalnych Targach pracy dla:

Urszuli Kwiatkowskiej Salon Fryzjerski

Jerzego Witkowskiego Zak?ad Ogólnobudowlany

Wojciecha Tokarskiego Meble-Produkcja-Handel

Tadeusza Dziekana Zak?ad Tapicerski

Daniela Balukiewicza FOTO-DANIEL

Stanis?awa Smogu?y Firma ELZAS

Wies?awy i Janusza Dudek Piekarnia-Ciastkarnia „ROGALIK”

Juliana Wojnarowicza Zak?ad Mechaniki Pojazdowej

Bogdana i Bartosza Ciszewskich Zak?ad Kominiarski

Jana Zygmunta P.H.U. KING-BELL

Stanis?awa Mazura Firma Budowlana

Bogdana Zdunka Firma INSTBUD

Jacka Kwa?niewskiego Opony-Wulkanizacja

Starszy Cechu Jan Janczewski wszystkim jubilatom oraz odznaczonym gratulowa? ?ycz?c dalszych sukcesów Vigilix remote control plugin , wytrwa?o?ci w pracy, a go?ciom mi?ego pobytu w?ród braci rzemie?lniczej. Do ?ycze? i gratulacji do??czyli si? go?cie – w?adze miasta i powiatu. Specjalny list od Henryka Stok?osy z?o?y? na r?ce Starszego Cechu redaktor naczelny Tygodnika Nowego Marek Barabasz. Po cz??ci oficjalnej Starszy Cechu zaprosi? wszystkich na pocz?stunek.