Górka Klasztorna 2015 r.

26.04.2015r. odby?a si? Pielgrzymka Braci Rzemie?lniczej do Górki Klasztornej.

Cech Rzemios? Ró?nych w Pile ufundowa? przewóz na uroczyst? Msz? ?w. dla naszych rzemie?lników.Z Pi?y wyjecha?o 43 rzemie?lników wraz z rodzinami ,

Starszyzna Cechowa – Jan Janczewski, Marian Madej , poczet sztandarowy w osobach: Daniel Balukiewicz puttygen download windows , Stanis?aw Smogu?a, Jacek Kwa?niewski .

Do Sanktuarium przybyli tak?e rzemie?lnicy z Trzcianki, Wa?cza, Wronek, Czarnkowa, Rogo?na, Wa?cza, Chodzie?y i Z?otowa. Ponadto Spó?dzielnia Rzemie?lnicza ze Z?otowa, poczet sztandarowy z ZSP z Chodzie?y oraz delegacja i poczet sztandarowy Pilskiego Bractwa Kurkowego TARCZA.

Uroczysta Msza ?w. zosta?a odprawiona przez ks. Kazimierza ?widerskiego – rektora i kustosza Sanktuarium w Górce Klasztornej. Wszystkim obecnym, za przybycie na uroczysto?? podzi?kowa? Karol Pufal Wiceprezes Wielkopolskiej Izby Rzemie?lniczej.