IV Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery w Pile

Po raz kolejny w Inwest Parku odby?y si? Targi Praci i Kariery. G?ównym ich organizatorem by? Cech Rzemios? Ró?nych w Pile. Inwest Park oraz Centrum Edukacji i Pracy M?odzie?y OHP w Pile.

I dzie? Targów to TARGI EDUKACYJNE

W tym dniu zapraszamy rodziców oraz uczniów szkó? gimnazjalnych Putty download page , ponadgimnazjalnych, szkó? ?rednich, a tak?e studentów. Przygotowano dla nich bogat? ofert? edukacyjn?, po??czon? z warsztatami motywacyjnymi.

Cech Rzemios? Ró?nych w Pile reprezentowali mistrzowie zawodu:

fryzjer – Anna Palus Salon Fryzjerski

murarz-tynkarz – Jerzy Witkowski Zak?ad Ogólnobydowlany

tapicer – Tadeusz Dziekan Zak?ad Tapicerski

fotograf – Daniel Balukiewicz FOTO-DANIEL

piekarz – Wies?awa i Janusz Dudek Piekarnia-Ciastkarnia ROGALIK

elektryk – Stanis?aw Smogu?a Firma ELZAS

sprzedawca – M.Dudek-Przybolewska Kwiaciarnia TWÓJ OGRÓD

II dzie? Targów to TARGI PRACY I KARIERY

W specjalnie przygotowanych boksach zainteresowani mogli si? spotka? z    dorad cami  zawodowymi, by prawid?owo napisa? CV, czy zrobi?   prawid?owe  zdj?cie do CV.

Osoby szukaj?ce pracy mog?y zapozna? si? z aktualnymi ofertami pracy z Pi?y i pobliskich powiatów.

Cech Rzemios? Ró?nych przygotowa? dla go?ci i rzemie?lników pocz?stunek. Sponsorem doskona?ych wypieków ju? po raz kolejny  byli Wies?awa i Janusz Dudek Piekarnia-Ciastkarnia ROGALIK z Trzcianki.

Sponsorzy cz?stowali m?odzie? i go?ci pachn?cymi  bu?eczkami, s?odziutkimi bezami i chrupi?cymi chlebami.

Atmosfera by?a przednia, ju? oczekujemy kolejnej.  Do zobaczenia.