Srebrna odznaka”za zasługi w rozwoju rzemiosła wielkopolskiego

SREBRNA ODZNAKA „ZA ZASŁUGI W ROZWOJU RZEMIOSŁA WIELKOPOLSKIEGO

Odznaki otrzymali:

1988 rok

Grabowski Zbigniew

Skrzypczyk Teresa

Tomzik Zbigniew

1991 rok

Kwiatkowska Urszula

Kuna Wiesława

Kowalewska Barbara

Czapiewski Józef

Fangerof Irena

Izban Grażyna

1995 rok

Krzaczkowski Jerzy

Tokarski Wojciech

Iwicka Teresa

Balukiewicz Daniel

Wojnarowicz Julian

Janczewski Jan

Zaranek Andrzej

Durak Grzegorz

Kurzac Krzysztof

Lamecki Witold

Rzywucki Franciszek

2001 rok

Kalinowski Wiesław

Nowicki Edmund

Plewa Roman

Rocki Andrzej

Szpot Jacek

Utecht Józef

Witkowski Jerzy

Witkowski Józef

Zatylny Andrzej

2003 rok

Górowski Henryk

Stabryła Zdzisław

Michalski Henryk

Śnieżko Zygmunt

Śnieżko Jerzy

Rożek Krystian

Kurzajczyk Grzegorz

Straszewski Waldemar

Żeleźniak Iwona

Rusiniak Józef

Jeleń-Łobaczewska Danuta

Gozdur Halina

Grossman Walentyna

Płotała Henryk

Nakoneczny Włodzimierz

2005 rok

Pirch Stanisław

Pszczoła Józef

2006 rok

Ciszewski Bogdan

Chróst Henryk

Fangrof Michał

Karbowiak Barbara

Kopaczyk Ireneusz

Szymczak Eugeniusz

Zdunek Bogdan

2007 rok

Gast Krzysztof

Osesek Stanisław

Ratka Roman

Ramusiewicz Jan

Kubich Kazimierz

Drożdż Małgorzata

Franc Bogdan

Golański Wojciech

Jęśko Antoni

Knapek Zenon

Majewski Tadeusz

Nowak Krzysztof

Michałek Krzysztof

Wichrzyńska Barbara

Grzeszczak Adam

Teleżyński Apolinary

Kubica Maria

Drzymalska Małgorzata

Dziekan Tadeusz

Janowiak Ryszard

Kucharski Jan

Kuzimski Bernard

Kuzimski Robert

Sobieszczyk Stanisław

2008 rok

Majchrzak Wanda

Jenczewska Jolanta

Kaczmarek Mirosław

Kraczkowski Henryk

Krzyżanek Dorota

Malinowska Bogumiła

Mańczak Krzysztof

Miler Janusz

Osada Marzena

Tobolski Jacek

Tomkowski Jan

2009 rok

Smoguła Stanisław

Zalewski Józef

Grabowska Angelika

2010 rok

Skibowski Krzysztof

2011 rok

Miedziński Franciszek

Toboła Piotr

Barczak Andrzej

2012 rok

Mikita Bogusław

Lubińska Jolanta

Nurska Katarzyna

Stępak Michał

Przybylski Marek

Jaworska Iwona

2013 rok

Mantaj Mirosław

Kwaśniewski Jacek

Osesek Eugeniusz

Koczorowski Mieczysław

Paprocki Edward

Paprocki Zenon

Mrotek Marcin

Wolny Grzegorz

2014 rok

Kisilewicz Maria

Żebrowski Jerzy

Trębacki Wiesław

Winiarski Wojciech

Steinke Elżbieta

Skwiercz Lidia

Nawrocki Piotr

Rogoziński Kazimierz

Mazur Stanisław

Muszyńska Barbara

Kwiecień Katarzyna

Luboński Adam

Dobrański Antoni

Łobocka Anna

Sobos Tadeusz

Załachowska Dorota

Złociński Piotr

Wiszowata Jadwiga

Łasiński Stefan

Sasin Grażyna

2015 rok

Kujawski Jan

Wróbel Krzysztof

Szczepańska Bogumiła

Tafelski Zbigniew

Nożyńska Dorota

Iwicka Anna

Jankowski Wiesław

Woźniak Jacek

Nalewajska Barbara

Poloczek Mirosław

Kaczmarek Jacek

Majchrzak Henryk

Witkowski Andrzej

Ziółkowski Mariusz

Zygmunt Jan

Pląskowska Krystyna

Berent Tomasz

2016 rok

Kleczka Mariusz

Grubich Tomasz

Mrotek Żanetta

Olszewski Jacek

Witkowski Cezary

Chalecka Ewa

Czarnecka Beata

Dębska-Hołub Agnieszka

Głowski Piotr

Dudzińska Beata

2017

Piotrowska Teresa

Józefowicz Piotr

Rożek Alicja

Wojczyński Marek

Thiede Wojciech

Wiluś Anna

Lewenda Aniela

Bilik Bronisław

Andrzejewski Wiesław

Kranc Michał

2018 rok

Tyll Danuta

Karpowicz Cezary

Michelus Czesław

Mantaj Zenon

Mrotek Alojzy

Sommerfeld Magdalena

Kowalski Adam

Ratajczak Bartosz

Strus Wojciech

Biela Anna

Ptak Wiesława

Makulska Bożena

Sikora Łukasz

Sommerfeld Paweł

Komarowski Eligiusz

Giełczyk Marian

Ficerman Jan

2019 r.

Pauszek Robert

Sperlik Daniel

Koniec Michał

Fendorf Henryk

Sikora Edward

Thiede Jolanta

Nisiewicz Marta

Osendowska Aneta

Bassa Robert