SREBRNA ODZNAKA „ZA SZKOLENIE UCZNIÓW W RZEMIOŚLE”

SREBRNA ODZNAKA „ZA SZKOLENIE UCZNIÓW W RZEMIOŚLE

Janczewski Jan – 1996 r.

Krzaczkowski Jerzy – 1996 r.

Rzywucki Franciszek – 1996 r.

Iwicka Teresa – 1997 r.

Tokarski Wojciech – 1997 r.

Zabroski Ryszard – 1997 r.

Czapiewski Józef – 1999 r.

Harasimowicz Grażyna – 1999 r.

Kaczmarek Mirosław – 1999 r.

Kuna Wiesława – 1999 r.

Luboński Krzysztof – 1999 r.

Mrotek Roman – 1999 r.

Pabich Andrzej – 1999 r.

Gozdur Halina – 1999 r.

Kurzajczyk Grzegorz – 1999 r.

Pabich Krzysztof – 1999 r.

Czerniak Grażyna – 1999 r.

Biedrzyński Aleksy – 1999 r.

Knapek Zenon – 2001 r.

Kuczyński Jacek – 2001 r.

Myszkowski Władysław-2001 r.

Madej Marian – 2001 r.

Nakoneczny Włodzimierz- 2001 r.

Paprocka Jolanta – 2001 r.

Szpot Jacek – 2001 r.

Balukiewicz Daniel – 2002 r.

Fornalik Ignacy – 2002 r.

Kwiatkowska Urszula – 2002 r.

Pluciński Bogdan – 2002 r.

Zyśk Ryszard – 2002 r.

Nowak Adam – 2002 r.

Subotkiewicz Jan – 2002 r.

Grossman Walentyna – 2002 r.

Jaworowski Jan – 2002 r.

Witkowski Jerzy – 2002 r.

Łukaszewski Władysław-2003 r.

Sobos Tadeusz – 2003 r.

Stabryła Zdzisław – 2003 r.

Rusiecka Łucja – 2004 r.

Koczorowska Anna – 2004 r.

Wieczorek Czesław – 2004 r.

Barański Remigiusz – 2004 r.

Kuzimski Bernard – 2004 r.

Kuzimski Robert – 2004 r.

Osada Marzena – 2008 r.

Kaszuba Michał – 2008 r.

Witkowski Jerzy – 2008 r.

Dudek Janusz – 2010 r.

Krzyżanek Dorota – 2010 r.

Ramusiewicz Jan – 2010 r.

Luboński Adam – 2011 r.

Dziekan Tadeusz – 2012 r.

Kopaczyk Ireneusz – 2012 r.

Majewski Tadeusz – 2012 r.

Nawrocki Piotr – 2012 r.

Stępak Michał – 2012 r.

Majchrzak Henryk – 2013 r.

Pawlicka Monika – 2013 r.

Smoguła Stanisław – 2013 r.

Toboła Piotr – 2013 r.

Zdunek Bogdan – 2014 r.

Fangrof Michał – 2014 r.

Drożdż Małgorzata – 2014 r.

Nalewajska Barbara – 2014 r.

Zalewski Jóżef – 2015 r.

Gast Krzysztof – 2015 r.

Miedziński Franciszek – 2016 r.

Paprocki Edward – 2017 r.

Janowiak Ryszard – 2017 r.

Mańczak Krzysztof  – 2018 r.