GOSPODARCZO-SAMORZĄDOWY HIT

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2015:

 • Zdobywcą „HIT 2015” pierwszego stopnia  został Zakład Tapicerski Tadeusz      Dziekan w Pile – za usługi w zakresie produkcji i remontów mebli tapicerowanych oraz budowanie wizerunku firmy na przestrzeni 25 lat
 • Przedsiębiorstwo Polster s.c. Jacek Kuczyński, Waldemar Linda w Pile – za innowacyjne i nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji Minibusów na podwoziu Mercedes-Benz Sprinter
 • „HIT 2015” drugiego stopnia otrzymała Firma PPHU „CHRUPEK” F.T. Miedzińscy Sp.j. w Złotowie – za znakomite walory smakowe i jakościowe wyrobów: ciasto kruche z cynamonem, ciasto deserowe japonka i porzeczkowe
 • Tytuł „Kryształowy HIT 2015” trafił do Zakładu Instalacji Sanitarnych C.O. i Gazu Marian Madej w Pileza wysoką jakość usług inżynierii sanitarnej na przykładzie inwestycji „Przebudowa drogi 196 Murowana Goślina-Wągrowiec- etap I i II ” w zakresie sieci wodnokanalizacyjnych i gazowych
 • „Rubinowy HIT” odebrała firma Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy w Śmiłowie za jakość, smak i tradycję w produkcji wyrobów wędliniarskich na przestrzeni 25 lat oraz za nowy produkt – kiełbaski z szynki
 • „Platynowym HIT-em” uhonorowano: Pralnię „SONIA” Stanisław Pirch w Pile za realizowanie strategii w budowanie wizerunku w różnych obszarach społeczno-gospodarczych
 • „Irydowy HIT” zdobyła Piekarnia-Ciastkarnia „ROGALIK” Wiesława i Janusz Dudek w Trzciance za budowanie wizerunku przedsiębiorstwa w różnych obszarach społeczno-gospodarczych.

HIT-y 2016 dla najlepszych w regionie

05.03.2017r. po raz 22 wręczono nagrody w konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Tradycyjnie uroczystość odbyła się w auli im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ideą konkursu jest coroczne wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęły 184 zgłoszenia z terenu województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do kapituły zakwalifikowały się 76 podmiotów.

Wśród nagrodzonych byli członkowie Cechu Rzemiosł Różnych w Pile. Po raz pierwszy po tytuły „HIT 2016” sięgnęły:

 • Park Drobiarski w Śmiłowie – za najlepszą jakość jednodniowych piskląt brojlera kurzego , Przedsiębiorstwo Ogumienie i Wyroby Gumowe Danuta Nowak w Pile za wysoką jakość usług w zakresie serwisu i napraw opon oraz mechaniki samochodowej oraz Zakład Blacharsko-Mechaniczny Adam Luboński w Pile za wysoką jakość usług mechaniki pojazdowej

 • Kryształowy Hit 2016” trafił do Piekarni-Cukierni „CHRUPEK” F.P.T. Miedzińscy w Złotowie za jakość i smak wyrobów piekarniczo-cukierniczych w oparciu o 25-letnie tradycje oraz budowę sklepu przypiekarnianego CHRUPEK DRIVE.

 • Rubinowy HIT 2016” otrzymał Zakład Instalacji sanitarnych C.O. i Gazu Marian Madej w Pile za wysoką jakość usług w zakresie instalacji sanitarnych, c.o. i gazu

 • Rubinowym HIT 2016 z GWIAZDĄ” uhonorowano Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy w Śmiłowie za „Kolekcję Smaków Najwyższej Jakości”

 • Irydowy HIT 2016” otrzymał Stanisław Pirch właściciel Pralni „SONIA” Stanisław Pirch w Pile za gwarantowany wysoki poziom usług pralniczych, świadczonych w oparciu o stosowane standardy jakości oraz nowoczesne technologie i urządzenia

 • Palladowym HIT 2016” wyróżniono Piekarnię „ROGALIK Wiesława i Janusz Dudek” w Trzciance za walory smakowe, jakościowe i zdrowotne chleba indyjskiego oraz pieczywa z nasionami Chia

Organizatorzy wręczyli ponadto tytuły „HIT Promocji Regionu” osobom, które w 2016 roku w szczególny sposób wyróżniły się w budowaniu wizerunku własnych przedsiębiorstw, czy organizacji, działając na rzecz rozwoju gospodarki w regionie i stwarzając dobry klimat dla rozwoju w różnych płaszczyznach społeczno-gospodarczych. W tym gronie znalazł się

Henryk Stokłosa – przedsiębiorca, senator I,II,III,IV,V i VII kadencji, którego uhonorowano za działania na rzecz rozwoju gospodarki oraz polskiej przedsiębiorczości poprzez budowanie podmiotów gospodarczych o zasięgu krajowym, europejskim i światowym.

HIT Promocji Regionu” trafił także do rąk Jana Janczewskiego Starszego Cechu Rzemiosł Różnych w Pile za promowanie dokonań członków CRR oraz za efektywną współpracę z podmiotami związanymi z gospodarką w regionie.

Galę Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów 2016 uświetnił koncert Kasi Kowalskiej.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!

HITY NASZEGO REGIONU – 2017 rok

24.02.2018r. po raz 23. wręczono nagrody w konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Finałowa Gala odbyła się w poznańskim Hotelu Andersia. Do finału zakwalifikowano 82 podmioty spełniające wymagania regulaminowe. Idea HIT-a to wyłanianie i promowanie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych.

Wśród laureatów konkursu byli członkowie Cechu Rzemiosł Różnych w Pile.

Po raz pierwszy po tytuł „HIT 2017” sięgnął Mariusz Drożdż właściciel Przedsiębiorstwa Zaopatrzeniowego „Wentmar” w Pile – za jakość świadczonych usług w zakresie serwisu, montażu oraz sprzedaży systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Tytuł „HIT 2017 II stopnia” otrzymali:

Hurt –Detal Artykuły Przemysłowe, Ogumienie i Wyroby Gumowe Danuta Nowak w Pile – za działalność firmy w oparciu o zasady etyki w biznesie oraz Zakład Blacharsko-Lakierniczy Adam Luboński w Pile – za działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu uwzględniającej interesy społeczne, ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz rozwoju sportu

Rubinowy HIT 2017” trafił do PPHU „CHRUPEK” F.P.T. Miedzińscy Sp.J. w Złotowie – za działania przedsiębiorstwa na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu uwzględniającej interesy społeczne

Palladynowy HIT 2017” otrzymał Stanisław Pirch właściciel Pralni „SONIA” Stanisław Pirch w Pile – za utrzymanie pozycji lidera w skali kraju w zakresie usług pralniczych dla podmiotów instytucjonalnych

Dysprozowy HIT 2017” trafił do Piekarni „ROGALIK” Wiesławy i Janusza Dudek w Trzciance – za walory smakowe i jakościowe chleba z nasionami goji i żurawiną oraz ciastek – tartaletki i snikers.

Na Gali Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów tradycyjnie już nie zabrakło muzyki, wystąpiła Marta Jasiuwian, wokalistka zespołu Esemes oraz Wanda Kwietniewska solistka grupy Banda i Wanda.

HITY NASZEGO REGIONU – 2018 rok

16.02.2019r. po raz 24. wręczono nagrody w konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Finałowa Gala odbyła się w poznańskim Hotelu Andersia. Do finału zakwalifikowano 80 podmiotów spełniających wymagania regulaminowe. Idea HIT-a to wyłanianie i promowanie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych.

Wśród laureatów konkursu byli członkowie Cechu Rzemiosł Różnych w Pile.

Tytuł „HIT Kryształowy” otrzymała:

Hurt –Detal Artykuły Przemysłowe, Ogumienie i Wyroby Gumowe Danuta Nowak w Pile – za wysoką jakość usług w zakresie serwisu i napraw opon oraz mechaniki samochodowej w oparciu o doświadczenie i 35-letnią tradycję.

HIT Złoty” trafił do PPHU „CHRUPEK” F.P.T. Miedzińscy Sp.J. w Złotowie – za walory smakowe i jakościowe chleba żytniego 100% i chleba z pestkami dyni – produktów z „czystą etykietą” wypiekanych na naturalnym kwasie.

HIT Dysprozowy” otrzymał Stanisław Pirch właściciel Pralni „SONIA” Stanisław Pirch w Pile – za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań – uruchomienie innowacyjnych linii technologicznej do maglowania.

HIT Rodowy” trafił do Piekarni „ROGALIK” Wiesławy i Janusza Dudek w Trzciance – za walory smakowe pieczywa i ciast: chleba pradziada, bułki żytniej, kokosanek tradycyjnych oraz ciastek drożdżowych babuni.

Organizator konkursu – Instytut Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów – wręczył także tytuły „HIT Promocji Regionu 2018” za działania na rzecz promowania regionu dzięki osobistemu zaangażowaniu w rozwój gospodarczy.

HIT Promocji Regionu 2018” otrzymał nasz Rzemieślnik Stanisław Pirch właściciel Pralni „SONIA” w Pile.

Na Gali Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów tradycyjnie już nie zabrakło muzyki. Wystąpiła śpiewająca aktorka Joanna Aleksandrowicz oraz Małgorzata Ostrowska była wokalistka zespołu Lombard.

HITY REGIONÓW 2019

HITY REGIONÓW 2019 ROZDANE !

28.02.2020r. W poznańskim Hotelu Andersia po raz 25. wręczono nagrody w konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów. Jego ideą jest coroczne wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. Do finału kapituła zakwalifikowała 86 podmiotów spełniających wymagania regulaminowe. Idea HIT-a to wyłanianie i promowanie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych.

Z regionu pilskiego po tytuły HIT 2019 po raz pierwszy sięgnęły następujące podmioty:

Zakład Poligraficzny Henryk Górowski w Pile – za wysoką jakość usług poligraficznych.

PUH „MAKULSKI” Bożena Makulska – za jakość usług w zakresie oponiarskim, mechaniki samochodowej i diagnostyki – usługi w oparciu o maszyny i urządzenia firmy Hunter oraz modelowe kształcenie uczniów w zakresie zawodu.

HITEM RUBINOWYM pochwalić się może :

Danuta i Krzysztof Nowak właściciele firmy Hurt-Detal, Artykuły Przemysłowe Ogumienie i Wyroby Gumowe w Pile – za działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu uwzględniającą interesy lokalnej społeczności oraz wysoką jakość usług w zakresie serwisu i napraw opon oraz mechaniki samochodowej.

HITEM PLATYNOWYM uhonorowano:

PPHU „CHRUPEK” F.P.T. Miedzińscy Sp.j. w Złotowie – za walory smakowe i jakościowe pierników oraz tortów: orzechowego i serowego.

PRESTIŻOWY HIT RODOWY trafił do:

Pralni „SONIA” Stanisław Pirch w Pile – za zbudowanie silnej pozycji marki „SONIA” w skali kraju dzięki wysokiej jakości usług pralniczych.

HIT TYTANOWY dołączył do licznych nagród Piekarni „ROGALIK” Wiesława i Janusz Dudek w Trzciance – za walory smakowe i jakościowe chleba.

Jak co roku gala Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów miała swoją atrakcyjną oprawę muzyczną – Joannę Aleksandrowicz i Anię Wyszkoni.

GRATULUJEMY !! i życzymy dalszych sukcesów.

HITY 2020 ROZDANE !!

HITY 2020 ROZDANE

14.03.2021r.– po kilku latach przerwy aula UAM im. Adama Mickiewicza w Poznaniu powtórnie stała się scenerią uroczystej gali 26. edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów.

Konkurs narodził się w połowie lat 90 w Pile, by wkrótce przenieść się do stolicy Wielkopolski. Jego ideą jest coroczne wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych.

To zarazem rodzaj prestiżowego narzędzia promocyjnego, oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji czy instytucji.

Z regionu pilskiego po tytuł HIT 2020 sięgnęli następujący członkowie naszego Cechu:

HIT II Stopnia dołączył do osiągnięć Centrum Obsługi Samochodów „MAKULSKI” Piła w uznaniu wysokiej jakości świadczonych usług oraz budowania silnej pozycji marki firmy.

HIT Irydowy znalazł się w dorobku Piekarni „CHRUPEK” w Złotowie za budowanie rozpoznawalnej marki piekarni w oparciu o 30-letnią tradycję dzięki wyrobom o znakomitych walorach smakowych i jakościowych.

Po szczeblach konkursu po HIT Tytanowy wspiął się „weteran” rankingu

Pralnia „SONIA” Stanisław Pirch za najwyższą jakość w zakresie usług pralniczych oraz czyszczenia chemicznego.

HITEM Jubileuszowym wyróżniono Piekarnię „ROGALIK” Wiesława i Janusz Dudek w Trzciance za walory smakowe, jakościowe i prozdrowotne chleba „Pełen kłos” oraz zaangażowanie na rzecz społeczności piekarniczej.

Część artystyczną gali wypełniły występy pań z grupy Dynamitki oraz koncert bydgoskiego zespołu Żuki, który już na samym wstępie zachwycił publiczność wykonaniem utworu Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”.