XXI Subregionalne Targi Pracy i Kariery

XXI Subregionalne Targi Pracy i Kariery w Pile

12 -13 kwietnia 2024r. odbywały się Subregionalne Targi Pracy i Kariery przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile.

Jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów i mieszkańców Piły oraz regionu. Uczniowie mogli się zapoznać z ofertą edukacyjną pilskich szkół publicznych i prywatnych oraz uczelni.

Zapoznano młodzież z zawodami rzemieślniczymi, zachęcano ich do wyboru podczas podejmowania decyzji o kierunku dalszego kształcenia.

W sektorze rzemieślniczym zaprezentowali się mistrzowie zawodu z CRR w Pile:

elektryk Stanisław Smoguła ELZAS w Pile

murarz-tynkarz Jerzy Witkowski Zakład Ogólnobudowlany w Pile

fryzjer Anna Palus Studio Fryzjerskie Damsko-Męskie w Pile

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie Stanisław Mazur Firma Budowlana w Pile

stolarz Jerzy Jabłoński Zakład Stolarski w Ujściu

Cech Rzemiosł Różnych jako punkt informacyjny

Cech Rzemiosł Różnych przygotował dla naszych rzemieślników poczęstunek, a uczniom rozdawano pysze i świeżutkie bułeczki.

Sponsorem doskonałych wypieków byli Wiesława i Janusz Dudek właściciele Piekarni-Cukierni „ROGALIK” z Trzcianki.