Targi Pracy

Ju? po raz trzeci odby?y si? III Subregionalne Targi Pracy w dniach od 27 – 28.03.2015

Ju? po raz trzeci w pilskim budynku Inwest Parku odby?y si? III Subregionalne Targi Pracy. G?ównym organizatorem targów by?Cech Rzemios? Ró?nych w Pile, Inwest-Park Sp. z o.o., Centrum Edukacji i Pracy M?odzie?y OHP w Pile.

Patronat honorowy nad Targami obj?? Pan Adam Szejnfeld Europose? do Parlamentu Europejskiego.

Pierwszy dzie? Targów by? przeznaczony dla uczniów, którzy stoj? przed dylematem wyboru szko?y. Przygotowana zosta?a oferta kszta?cenia w pilskich szko?ach ponadgimnazjalnych, ?rednich i wy?szych. M?odzie? mog?a si? równie? zapozna? z propozycjami Cechu Rzemios? Ró?nych w Pile i Centrum Edukacji i Pracy M?odzie?y OHP w Pile.Cech Rzemios? Ró?nych zaprezentowa? mistrzów zawodu:

– fryzjer Urszula Kwiatkowska Salon Fryzjerski

– murarz-tynkarz Jerzy Witkowski Zak?ad Ogólnobudowlany

– stolarz Wojciech Tokarski Meble Produkcja Handel

– tapicer Tadeusz Dziekan Zak?ad Tapicerski

– fotograf Daniel Balukiewicz FOTO-DANIEL

– elektryk Stanis?aw Smogu?a Firma ELZAS

– piekarz Wies?awa i Janusz Dudek Piekarnia-Ciastkarnia „ROGALIK”

– mechanik poj. samoch. Julian Wojnarowicz Zak?ad Mechaniki Pojazdowej

– kominiarz Bogdan i Bartosz Ciszewscy Zak?ad Kominiarski

– lakiernik Jan Zygmunt P.H.U. KING-BELL

– monter zabudowy i robót Stanis?aw Mazur Firma Budowlana wyko?czeniowych w budownictwie

– monter sieci instalacji i Bogdan Zdunek INSTBUD urz?dze? sanitarnych

– opony wulkanizacja Jacek Kwa?niewski Opony-Wulkanizacja

– sprzedawca M. Dudek-Przybolewska Kwiaciarnia TWÓJ OGRÓD

W drugim dniu Targów mo?na by?o si? zapozna? z aktualnymi ofertami pracy z Pi?y Download putty PSCP windows , powiatu pilskiego, chodzieskiego, wa?eckiego i w?growieckiego. Z pomoc? doradców z urz?dów pracy mo?na by?o profesjonalnie zredagowa? CV i przygotowa? si? do rozmowy kwalifikacyjnej. Aby wywrze? najlepsze wra?enie na egzaminie czy rozmowie kwalifikacyjnej oferowano spotkanie ze stylistami ZOOMY FASION – organizator Pan Micha? Kranc ( Salon Fryzjerski SEVENMOONS – rzemie?lnik CRR w Pile ).

Cech Rzemios? Ró?nych przygotowa? dla go?ci i rzemie?lników pocz?stunek. Sponsorem smacznych ciast , które uprzyjemni?y powy?sz?imprez? byli:

Wies?awa i Janusz Dudek Piekarnia-Ciastkarnia „ROGALIK” z Trzcianki.

Sponsorzy oferowali równie? dla licznej m?odzie?y i go?ci chrupi?ce bu?eczki, p?czusie i wypieczone chleby.