VI Ogólnopolskie Święto Chleba

Na zaproszenie Stowarzyszenia Rzemie?lników Piekarstwa RP, Wielkopolskiego Ko?a Regionalnego w Poznaniu wraz z okr?giem GOSTY? reprezentowanym przez Pana Romana Ci??y?skiego oraz Aleksandra Dolczewskiego delegacja Cechu Rzemios? Ró?nych w Pile w sk?adzie:

Jan Janczewski Starszy Cechu

Stanis?aw Pirch cz?onek Zarz?du

Jacek Kwa?niewski cz?onek Komisji Rewizyjnej

Franciszek Miedzi?ski w?a?ciciel Piekarni „CHRUPEK” Z?otów

uczestniczyli dniu 15 sierpnia 2014r. w VI Ogólnopolskim ?wi?cie Chleba Aloha enterprise system 0.75 manual.html , które odby?o si? na terenie Bazyliki Ojców Filipinów na ?wi?tej Górze w Gostyniu.

Uroczysto?ci rozpocz??y si? msz? ?wi?t? koncelebrowan? przez ksi?dza biskupa Grzegorza Balcerka.

Po uroczysto?ci sk?adania darów , wr?czenia zbo?a z tegorocznych plonów, zakwasu oraz innych wyró?nie? odby?y si? wyst?py artystyczne : Arki Noego oraz Siewców Lednicy.

Piekarze z Regionu prezentowali swoje wyroby tj. Piekarnia „ROGALIK” Wies?awa i Janusz Dudek z Trzcianki.

Pilska delegacja zwiedzi?a zak?ady Mariana Kurasiaka, Aleksandra Dolczewskiego i Romana Ci??y?skiego.

Zwiedzili?my te? Sopliców.

Dzi?kujemy za zaproszenie.