Dzień Kobiet w Cechu

Dnia 8.03.2016r. w Pilskim Cechu odby?a si? uroczysto?? „Dnia Kobiet”.

Na zaproszenie Starszego Cechu na Sali Tradycji spotka?y si? Panie pracuj?ce w budynku Cechu Rzemios? Ró?nych Aloha enterprise portal , biura Cechu, pe?nomocnik WIR, biur podatkowych, zak?adów us?ugowych puttygen download windows , firmy Termotech, ?ony rzemie?lników. Swoj? obecno?ci? Uroczysto?? zaszczyci?a Pani Wiceprezydent miasta Pi?y Beata Dudzi?ska oraz Panie Dyrektorki Szkó? Ponadgimnazjalnych nr 2, 3 w Pile.

Starszy Cechu jako gospodarz przywita? wszystkie Panie i z?o?y? im ?yczenia.

Ka?dej Pani osobi?cie wr?czy? s?odki upominek- pude?ko czekoladek. Nast?pnie przy „> kawie, herbatce i pysznych ciastach Panie mog?y poplotkowa? w mi?ej i sympatycznej atmosferze oraz degustowa? wypieki.

Sponsorem s?odko?ci by?a Firma produkcyjno-Handlowa „RARYTAS” Grzegorz i Sabina Kurzajczyk w Pile.