ADAM LUBOŃSKI – posłem na Sejm RP

ADAM LUBOŃSKI członek pilskiego Cechu Rzemiosł Różnych – POSŁEM , który będzie reprezentować pilski okręg wyborczy w Sejmie RP

Pan Adam Luboński prowadzi Zakład Lakierniczo-Blacharski AUTO-LUBOŃSKI w Pile od 1993 roku.

Jest to firma prężnie działająca w powiecie pilskim. Zatrudnia kilku pracowników i szkoli uczniów głównie w zawodzie lakiernik samochodowy.

Firma oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług lakierniczo-blacharskich, profesjonalny warsztat i wykwalifikowaną grupę specjalistów, jak również zajmuje się wypożyczaniem aut zastępczych.

Usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie z dbałością o zadowolenie klienta.

Pan Adam Luboński jest aktywnym członkiem naszego Cechu. Był członkiem Sądu Cechowego (2013-2017), członkiem Komisji Rewizyjnej (2017-2021) a od czerwca 2021 roku członkiem Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Pile.

Jest też działaczem sportowym – pełni funkcję wiceprezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej i członkiem Komisji PZPN do spraw bezpieczeństwa na obiektach sportowych.

Członek partii politycznej : Polska 2050 Szymona Hołowni

W wyborach parlamentarnych 2023 został wybrany do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z okręgu nr 38, obejmującego Piłę i okolicę, startując z drugiego miejsca na liście Trzeciej Drogi. Zdobył 8724 głosów.

POSEŁ to przedstawiciel Narodu.

GRATULUJEMY !